Support Ticketing System (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (52 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: closed
az: bağlıdır

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: view
az: görünüş

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Path
az: Yol

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Create
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Never
az: Heç vaxt

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: State
az: Dövlət

en: General
az: Əsas

en: Color
az: Rəng

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Optional
az: Ehtiyacsız
