Support Ticketing System (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (60 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Body
eo: Korpo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: content
eo: enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: closed
eo: fermita

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: view
eo: rigardi

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Path
eo: Vojo

en: Advanced search
eo: Speciala serĉo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Create
eo: Kreu

en: Active
eo: Aktiva

en: Never
eo: Neniam

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: security
eo: sekureco

en: Color
eo: Koloro

en: Users
eo: Uzantoj

en: Optional
eo: Nedeviga

en: 1 new | @count new
eo[0]: 1 nova
eo[1]: @count novaj

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: None.
eo: Neniu.

en: open
eo: malfermita

en: revert
eo: malfari

en: Containing any of the words
eo: Enhavante iu el la vortoj

en: Containing the phrase
eo: Enhavante la frazon

en: Containing none of the words
eo: Enhavante neniujn el la vortoj

en: Comment: added %subject.
eo: Komento: aldonita %subject.

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: manage display
eo: agordu vidigilon
