Support Ticketing System (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (61 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: enabled
kk: қосулы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Totals
kk: Нәтижелер

en: content
kk: контент

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: closed
kk: жабық

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: view
kk: карау

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Path
kk: Жол

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Create
kk: Қосу

en: Active
kk: Белсенді

en: Never
kk: Ешқашан

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: security
kk: қорғаныш

en: General
kk: Басты

en: Color
kk: Түс

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: 1 new | @count new
kk[0]: 1 жаңа

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: None.
kk: Ешбір.

en: open
kk: ашу

en: Containing any of the words
kk: Құрамында сөздердің кез келгені бар

en: Containing the phrase
kk: Құрамында нақты фраза бар

en: Containing none of the words
kk: Құрамында сөздердің ешқайсысы жоқ

en: This week
kk: Бұл апта

en: Comment: added %subject.
kk: Комментарий: added %subject.
