Support Ticketing System (7.x-1.0-beta2) - en to mg translation catalogue (17 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Body
mg: Votoatiny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: content
mg: votoatiny

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: closed
mg: mihidy

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa
