Support Ticketing System (7.x-1.0-beta2) - en to mk translation catalogue (17 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Active
mk: Активно

en: Users
mk: Корисници

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно
