Support Ticketing System (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (130 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Totals
nl: Totalen

en: content
nl: inhoud

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: closed
nl: gesloten

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Comments
nl: Reacties

en: Priority
nl: Prioriteit

en: unknown
nl: onbekend

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Projects
nl: Projecten

en: view
nl: weergeven

en: Overview
nl: Overzicht

en: all
nl: alle

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Path
nl: Pad

en: Notes
nl: Notities

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Last month
nl: Afgelopen maand

en: Total
nl: Totaal

en: Assigned
nl: Toegewezen aan

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Assigned to
nl: Toegewezen aan

en: Reported by
nl: Gemeld door

en: Mail
nl: E-mail

en: User
nl: Gebruiker

en: Options
nl: Opties

en: Create
nl: Aanmaken

en: Active
nl: Actief

en: Never
nl: Nooit

en: Normal
nl: Normaal

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Id
nl: ID

en: State
nl: Status

en: security
nl: veiligheid

en: General
nl: Algemeen

en: Color
nl: Kleur

en: Users
nl: Gebruikers

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Optional
nl: Optioneel

en: Notifications
nl: Meldingen

en: 1 new | @count new
nl[0]: 1 nieuw
nl[1]: @count nieuw

en: Port
nl: Poort

en: Change
nl: Wijzigen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Period
nl: Punt

en: None.
nl: Geen.

en: Server name
nl: Servernaam

en: revert
nl: terugzetten

en: Charts
nl: Grafieken

en: Client
nl: Afnemer

en: Global
nl: Algemeen

en: From address
nl: E-mailadres afzender

en: Aggregate
nl: Samenvoegen

en: Containing any of the words
nl: Bevat een van de woorden

en: Containing the phrase
nl: Bevat de woordcombinatie

en: Containing none of the words
nl: Bevat geen van de woorden

en: Subscribed
nl: Ingeschreven

en: Not assigned
nl: Niet toegewezen

en: Role(s)
nl: Rol(len)

en: clone
nl: dupliceren

en: This week
nl: Deze week

en: This month
nl: Deze maand

en: export
nl: exporteer

en: Last week
nl: Afgelopen week

en: Clients
nl: Afnemers

en: Comment: added %subject.
nl: Reactie: %subject toegevoegd.

en: Auto-subscribe
nl: Automatisch inschrijven

en: always
nl: altijd

en: unassigned
nl: niet toegewezen

en: You can reply to this email or visit the following URL to update this ticket
nl: U kunt reageren op deze e-mail of ga naar de volgende URL om dit ticket bij te werken

en: You can visit the following URL to update this ticket
nl: U kunt de volgende URL bezoeken om dit ticket bij te werken

en: not assigned
nl: niet toegewezen

en: Receive email notifications when this ticket is updated.
nl: Ontvang e-mailmeldingen wanneer dit ticket wordt bijgewerkt.

en: Suppress notification
nl: Kennisgeving onderdrukken

en: My tickets
nl: Mijn tickets

en: Support ticketing system
nl: Ondersteuningsticketsysteem

en: manage fields
nl: velden beheren

en: Generate report
nl: Rapport aanmaken

en: nobody
nl: niemand

en: Post new support ticket
nl: Een nieuw ticket aanmaken

en: Update ticket
nl: Ticket bijwerken

en: manage display
nl: weergave beheren

en: Next week
nl: Volgende week

en: Not scheduled
nl: Niet ingepland

en: Difference
nl: Verschil

en: Next month
nl: Volgende maand

en: 1 hr | @count hrs
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: Ticket properties
nl: Ticket-eigenschappen

en: By checking this box you will prevent notification emails from being sent for this ticket update.  It is recommended that you check this box if you are adding sensitive information such as passwords which should not be mailed out in plain text.%admin
nl: Het aanvinken van dit vakje voorkomt het verzenden van de e-mailmelding bij deze ticketwijziging. Het wordt aangeraden om dit vakje aan te vinken bij het toevoegen van gevoelige informatie zoals wachtwoorden die niet per e-mail verstuurd mogen worden. %admin

en:  Users with "administer support" permission will still receive email notifications telling them the ticket was updated but with the body text suppressed; no notifications will be sent to users without "administer support" permissions.
nl:  Gebruikers met het toegangsrecht 'support beheren' ontvangen wel een e-mailbericht over de wijziging, maar de berichttekst zal hierbij verborgen blijven. Er zullen geen kennisgevingen verzonden worden naar gebruikers zonder het toegangsrecht 'support beheren'.

en: This text will be added to all selected tickets.
nl: Deze tekst zal aan alle geselecteerde tickets worden toegevoegd.

en: By checking this box you will prevent notification emails from being sent for this update.
nl: Het aanvinken van dit vakje blokkeert het verzenden van de e-mailmelding voor deze aanpassing.

en: Planned
nl: Gepland

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
nl: De query is gelabeld voor toegang maar er is geen nid. Voeg foreign keys toe aan node.nid om dit op te lossen.

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
nl: Uw node lijst query gebruikt @fallback als basistabel in een query gelabeld voor node toegang. Dit is mogelijk niet veilig en zal misschien niet eens werken. Specificeer externe sleutels in uw schema naar node.nid

en: Support ticket references
nl: Support-ticketreferenties

en: add client
nl: client toevoegen

en: Edit support ticket references
nl: Supportticket-referenties bewerken

en: View support ticket references
nl: Supportticket-referenties bekijken
