Support Ticketing System (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (36 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Body
os: Мидис

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: content
os: мидис

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: closed
os: æхгæд

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Comments
os: Комментари

en: view
os: бакаст

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Path
os: Фæндаг
