Support Ticketing System (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (42 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Path
ps: يونلور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Advanced search
ps: پرمخ تللی لټون

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Never
ps: هيڅکله

en: General
ps: ټوليز

en: Color
ps: رنګ

en: Users
ps: غړي

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Optional
ps: اختياري

en: Protocol
ps: پروتوکول

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Change
ps: بدلون
