Support Ticketing System (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (146 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Body
sv: Brödtext

en: enabled
sv: aktiverad

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Totals
sv: Totalt

en: content
sv: innehåll

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Subject
sv: Ämne

en: closed
sv: stängd

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Priority
sv: Prioritet

en: unknown
sv: okänd

en: Projects
sv: Projekt

en: Project
sv: Projekt

en: view
sv: visa

en: Overview
sv: Översikt

en: all
sv: alla

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Path
sv: Sökväg

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Updates
sv: Uppdateringar

en: Last month
sv: Förra månaden

en: Total
sv: Totalt

en: Assigned
sv: Tilldelad

en: Advanced search
sv: Avancerad sökning

en: Assigned to
sv: Tilldelad till

en: Reported by
sv: Rapporterad av

en: Mail
sv: E-post

en: User
sv: Användare

en: Options
sv: Alternativ

en: Create
sv: Skapa

en: Active
sv: Aktiv

en: Never
sv: Aldrig

en: Last update
sv: Senaste uppdatering

en: State
sv: Läge

en: security
sv: säkerhet

en: General
sv: Allmän

en: Color
sv: Färg

en: Users
sv: Användare

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Optional
sv: Valfritt

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Protocol
sv: Protokoll

en: 1 new | @count new
sv[0]: 1 nytt
sv[1]: @count nya

en: Change
sv: Ändra

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: None.
sv: Ingen.

en: open
sv: pågående

en: Add project
sv: Lägg till projekt

en: revert
sv: återställ

en: Client
sv: Klient

en: Global
sv: Globalt

en: From address
sv: Svarsadress

en: Aggregate
sv: Gruppera

en: Containing any of the words
sv: Innehåller något av orden

en: Containing the phrase
sv: Innehåller frasen

en: Containing none of the words
sv: Innehåller inget av orden

en: Not assigned
sv: Inte tilldelad

en: Role(s)
sv: Roll(er)

en: Update filter
sv: Uppdatera filter

en: clone
sv: klona

en: Ticket
sv: Ärende

en: Tickets
sv: Ärenden

en: This week
sv: Denna vecka

en: This month
sv: Den här månaden

en: export
sv: exportera

en: Default sort order
sv: Förvald sorteringsordning

en: Last week
sv: Förra veckan

en: Clients
sv: Klienter

en: Comment: added %subject.
sv: Kommentar: lade till %subject

en: Inbound email
sv: Inkommande e-post

en: fetch
sv: hämta

en: integrated
sv: integrerad

en: not integrated
sv: ej integrerad

en: using default
sv: använder standard

en: Server username
sv: Användarnamn för server

en: Server password
sv: Lösenord för server

en: local file
sv: lokal fil

en: Auto-subscribe
sv: Prenumerera automatiskt

en: always
sv: alltid

en: Create new ticket
sv: Skapa nytt ärende

en: not assigned
sv: inte tilldelad

en: 1 message | @count messages
sv[0]: 1 meddelande
sv[1]: @count meddelanden

en: My tickets
sv: Mina ärenden

en: Fetch mail
sv: Hämta e-post

en: Support ticket
sv: Ärendehantering

en: Support tickets
sv: Ärendehanteringar

en: support
sv: stöd

en: manage fields
sv: hantera fält

en: Auto-assign
sv: Tilldela automatiskt

en: nobody
sv: ingen

en: Move ticket
sv: Flytta ärende

en: Post new support ticket
sv: Skapa ny ärendehantering

en: Open tickets
sv: Öppna ärenden

en: Update ticket
sv: Uppdatera ärende

en: references
sv: referenser

en: manage display
sv: hantera visning

en: Next week
sv: Nästa vecka

en: Not scheduled
sv: Ej schemalagd

en: Difference
sv: Skillnad

en: Next month
sv: Nästa månad

en: 1 hr | @count hrs
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: Auto-assign new tickets to
sv: Tilldela nya ärenden automatiskt till

en: To all users
sv: Till alla användare

en: ticket created
sv: ärende skapad

en: No tickets available.
sv: Inga ärenden tillgängliga.

en: Client(s)
sv: Klient(er)

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
sv: Databasfråga märkt för nodåtkomst men det finns ingen NID. Lägg till okända nycklar till node.nid i databasschemat för att ordna det.

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
sv: Din databasfråga för att visa noder använda @fallback som bastabell i en databasfråga märkt för nodåtkomst. Detta behöver inte vara säkert och fungerar kanske inte ens. Ange främmande nycklar i ditt databasschema till node.nid

en: all clients
sv: alla klienter

en: All clients
sv: Alla klienter

en: -- all projects --
sv: -- alla projekt --

en: [#!nid]: !title (remove)
sv: [#!nid]: !title (tag bort)

en: Client %client created.
sv: Klient %client skapad.

en: Create tickets
sv: Skapa ärenden

en: Create support tickets.
sv: Skapa ärendehanteringar.
