Support Ticketing System (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (81 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Advanced search
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་འཚོལ་བཤེར

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: security
bo: བདེ་འཇགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Protocol
bo: སྒྲིག་ལམ

en: 1 new | @count new
bo[0]: གསར་བ་@count

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Aggregate
bo: བསྡུ་རུག

en: Containing any of the words
bo: ཡི་གེ་འདི་དག་ནས་གང་རུང་ཞིག་ཡོད་པ

en: Containing the phrase
bo: ཚིག་འདི་ཡོད་པ

en: Containing none of the words
bo: ཡི་གེ་འདི་དག་ནས་གང་ཡང་མེད་པ

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
bo: དྲ་གནསལ་འདྲི་ཞིབ་བྱེད་དགོས་པའི་རྟགས་བཀོད་ཡོད་ཀྱང་དྲ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས་མི་འདུག གྲངས་མཛོད་ཀྱི་node.nid ལ་ཕྱི་འབྲེལ་གྱི་མིང་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱས་ནས་དག་བཅོས་བྱེད་དགོས།

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྦྲེལ་གནས་སྟོན་བྱེད་ཀྱི་འདྲི་ཞིབ་ལ་@fallback་སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ་དང་། དེ་ནི་བདེ་འཇགས་མིན་སྲིད་པ་དང་ཕན་ནུས་ཀྱང་མེད་སྲིད། node.nid་ནང་དུ་ཕྱི་འབྲེལ་གྱི་མིང་ཞིག་གཏན་འབེབས་བྱོས།
