Support Ticketing System (7.x-1.0-beta3) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Body
br: Korf

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Mail
br: Postel

en: Color
br: Liv
