Support Ticketing System (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (92 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: enabled
et: lubatud

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Totals
et: Kokku

en: content
et: sisu

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: closed
et: suletud

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Priority
et: Tähtsus

en: unknown
et: tundmatu

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: all
et: kõik

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Path
et: Tee

en: Updated
et: Uuendatud

en: Updates
et: Uuendused

en: Total
et: Kokku

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: Assigned to
et: Määratud

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Options
et: Valikud

en: Create
et: Loo

en: Active
et: Aktiivne

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Normal
et: Tavaline

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Id
et: ID

en: State
et: Olek

en: security
et: turvalisus

en: General
et: Üldine

en: Color
et: Värv

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Users
et: Kasutajad

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Optional
et: Valikuline

en: Notifications
et: Teated

en: 1 new | @count new
et[0]: 1 uus
et[1]: @count uut

en: Change
et: Muutmine

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Period
et: Ajavahemik

en: None.
et: Puudub.

en: open
et: ava

en: Add project
et: Lisa projekt

en: revert
et: tühista

en: Client
et: Klient

en: Global
et: Globaalne

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: clone
et: klooni

en: export
et: ekspordi

en: Comment: added %subject.
et: Kommentaar: %subject lisatud.

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: manage display
et: halda kuva

en: Not scheduled
et: Pole ajatatud

en: Difference
et: Erinevused
