Support Ticketing System (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (68 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Body
km: តួ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: closed
km: បាន​បិទ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: view
km: មើល​

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Advanced search
km: ការ​ស្វែងរក​កម្រិត​ខ្ពស់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Create
km: បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Never
km: កុំ

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: security
km: សុវត្ថិភាព

en: General
km: ទូទៅ​

en: Color
km: ពណ៌

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: 1 new | @count new
km[0]: ថ្មី @count​

en: Port
km: ច្រក

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: None.
km: គ្មាន

en: open
km: បើក

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Containing any of the words
km: ដែល​មាន​ពាក្យ​ណាមួយ

en: Containing the phrase
km: ដែល​មាន​ឃ្លា

en: Containing none of the words
km: ដែល​មិន​មាន​ពាក្យ​ណាមួយ

en: Comment: added %subject.
km: មតិយោបល់ ៖ %subject ដែល​បាន​បន្ថែម ។

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
km: Query ដែល​បាន​ដាក់​ស្លាក​សម្រាប់​ការ​ចូល​ដំណើរការ​ថ្នាំង ប៉ុន្តែ​មិន​មាន nid ទេ ។ បន្ថែម​សោ​រង​ទៅកាន់ node.nid នៅ​ក្នុង​គ្រោងការណ៍​ដើម្បី​ជួសជុល ។

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
km: query ដែល​រាយ​ថ្នាំង​របស់​អ្នក កំពុង​ប្រើ @fallback ជា​តារាង​គោល​ក្នុង query ដែល​បាន​ដាក់​ស្លាក​សម្រាប់​ការ​ចូល​ដំណើរការ​ថ្នាំង ។ វា​ប្រហែល​មិន​មាន​សុវត្ថិភាព និង​មិន​អាច​ដំណើរការ​ឡើយ ។ បញ្ជាក់​សោ​រង​នៅ​ក្នុង​គ្រោងការណ៍​របស់​អ្នក​ទៅ node.nid
