Support Ticketing System (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (123 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Body
pl: Treść

en: enabled
pl: włączone

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Totals
pl: Razem

en: content
pl: zawartość

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: closed
pl: zamknięta

en: disabled
pl: wyłączone

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: Priority
pl: Priorytet

en: unknown
pl: nieznane

en: Support
pl: Wsparcie

en: Projects
pl: Projekty

en: Project
pl: Projekt

en: view
pl: przeglądaj

en: Overview
pl: Przegląd

en: all
pl: wszystkie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Path
pl: Ścieżka

en: Notes
pl: Notatki

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Last month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Total
pl: Razem

en: Assigned
pl: Przydzielone

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: Assigned to
pl: Przydzielone do

en: Mail
pl: Poczta

en: User
pl: Użytkownik

en: Options
pl: Opcje

en: Create
pl: Utwórz

en: Active
pl: Aktywne

en: Never
pl: Nigdy

en: Normal
pl: Zwykły

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: State
pl: Stan

en: security
pl: bezpieczeństwo

en: General
pl: Ogólne

en: Color
pl: Kolor

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Protocol
pl: Protokół

en: 1 new | @count new
pl[0]: 1 nowy
pl[1]: @count nowe
pl[2]: @count nowych

en: Change
pl: Zmień

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Period
pl: Okres

en: None.
pl: Brak.

en: Server name
pl: Nazwa serwera

en: open
pl: trwa

en: Add project
pl: Dodaj projekt

en: revert
pl: przywróć

en: Charts
pl: Wykresy

en: Client
pl: Klient

en: Global
pl: Globalne

en: From address
pl: Adres nadawcy

en: Detail
pl: Szczegół

en: Aggregate
pl: Agreguj

en: Mailbox
pl: Skrzynka odbiorcza

en: Containing any of the words
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: Containing the phrase
pl: Zawiera wyrażenie

en: Containing none of the words
pl: Nie zawiera żadnego ze słów

en: Subscribed
pl: Dodane do subskrypcji

en: Role(s)
pl: Role

en: clone
pl: duplikuj

en: This week
pl: Ten tydzień

en: This month
pl: Ten miesiąc

en: export
pl: eksportuj

en: Default sort order
pl: Domyślny porządek sortowania

en: Last week
pl: Poprzedni tydzień

en: Comment: added %subject.
pl: Komentarz: dodano %subject.

en: Client name
pl: Nazwa klienta

en: fetch
pl: Pobierz

en: integrated
pl: zintegrowany

en: compiled with the IMAP extension
pl: skompilowane z rozszeżeniem IMAP

en: Hostname or IP address.
pl: Nazwa hosta lub adres IP

en: Server username
pl: Użytkownik serwera

en: Server password
pl: Hasło serwera

en: local file
pl: plik lokalny

en: Auto-subscribe
pl: Autopowiadomienia

en: Download mail via cron
pl: Pobieraj maile za pomocą crona

en: A <em>support ticket</em>.
pl: <em>Pomoc techniczna</em>.

en: support
pl: wsparcie

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem

en: Not scheduled
pl: Nie zaplanowano publikacji

en: Difference
pl: Różnica

en: Next month
pl: Następny miesiąc

en: There are no support clients configured/enabled.
pl: Brak skonfigurowanych/włączonych klientów, których wspierasz.

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
pl: Zapytanie oznaczone do dostępu do węzła, ale brak nid. Naprawa wymaga dodania kluczy zewnętrznych do schematu node.nid.

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
pl: Twoje zapytanie listujące węzły używa @fallback jako tabelkę bazową w zapytaniach oznaczonych z dostępem do węzłów. Może to być niebezpieczne lub nawet może nie działać. Określ klucze zewnętrzne w swoim schemacie dla node.nid

en: add client
pl: Dodaj klienta
