Support Ticketing System (7.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (38 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Body
ur: متن

en: enabled
ur: فعال

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Totals
ur: کل

en: content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Subject
ur: موضوع

en: closed
ur: بند کردی گئ

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Comments
ur: تبصرے

en: Priority
ur: ترجیح

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Search
ur: تلاش

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Normal
ur: عمومی

en: Last update
ur: گزشتہ تجدید

en: security
ur: تحفظ

en: Color
ur: رنگ

en: 1 new | @count new
ur[0]: ۱ جدید
ur[1]: @count جدید

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: None.
ur: کوئی نہیں۔
