Support Ticketing System (7.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Body
de: Fliesstext

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Port
de: Aaschluss
