Support Ticketing System (7.x-1.0-beta4) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Search
ht: Chèche

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè
