Support Ticketing System (7.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (54 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Totals
mn: Нийт

en: content
mn: агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: closed
mn: Хаагдсан

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: view
mn: харах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Path
mn: Зам

en: Last month
mn: Сүүлийн сар

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: Mail
mn: Шуудан

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: security
mn: аюулгүй байдал

en: Color
mn: Өнгө

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: None.
mn: Байхгүй.

en: revert
mn: буцаах
