Support Ticketing System (7.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Home
mn: Кол арын

en: delete
mn: ыраары

en: Status
mn: Байдал

en: Delete
mn: Ыраары

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: content
mn: утка

en: Type
mn: Янзы

en: List
mn: Даңзы

en: Cancel
mn: Соксаары

en: Comments
mn: Тайылбырлар

en: Edit
mn: Өскертири

en: Search
mn: Дилээри

en: edit
mn: өскертири

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: User
mn: Ажыглакчы

en: Options
mn: Эдиглер

en: Never
mn: Кажан-даа евес

en: Add new comment
mn: Чаа тайылбырны немээри

en: Users
mn: Ажыглакчылар

en: 1 new | @count new
mn[0]: 1 чаа
mn[1]: @count чаа

en: ‹ previous
mn: ‹ мурнунда

en: next ›
mn: соонда ›
