Support Ticketing System (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (70 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: enabled
af: geaktiveer

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Totals
af: Totale

en: content
af: inhoud

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: closed
af: gesluit

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Priority
af: Prioriteit

en: unknown
af: onbekend

en: Support
af: Ondersteuning

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: view
af: bekyk

en: Overview
af: Oorsig

en: all
af: alle

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Path
af: Pad

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Create
af: Skep

en: Active
af: Aktief

en: Never
af: Nooit

en: Normal
af: Normaal

en: Last update
af: Laste opdatering

en: security
af: sekuriteit

en: Color
af: Kleur

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Users
af: Gebruikers

en: Optional
af: Opsioneel

en: 1 new | @count new
af[0]: 1 nuut
af[1]: @count nuut

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: None.
af: Geen.

en: open
af: oop

en: revert
af: rol terug

en: Containing any of the words
af: Bevat enige van die woorde

en: Containing the phrase
af: Bevat die frase

en: Containing none of the words
af: Bevat geen van die woorde nie

en: Comment: added %subject.
af: Kommentaar: %subject bygevoeg.
