Support Ticketing System (7.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (53 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Advanced search
dz: མཐོ་རིམ་འཚོལ་ཞིབ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Last update
dz: མཐའ་མཇུག་གི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།

en: security
dz: སྲུང་སྐྱོབ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: 1 new | @count new
dz[0]: གསརཔ་ ༡།
dz[1]: %count གསརཔ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: open
dz: ཁ་ཕྱེ།

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།

en: Containing any of the words
dz: མིང་ཚིག་གང་རུང་ཅིག་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing the phrase
dz: ཚིག་ཚན་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing none of the words
dz: མིང་ཚིག་ཚུ་ནང་ན་མེད་མི།

en: Comment: added %subject.
dz: བསམ་བཀོད:  %subject ཁ་སྐོང་ཡོདཔ།

en: Next month
dz: ཤུལ་མམ་གྱི་ཟླཝ།
