Support Ticketing System (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (193 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Body
hu: Törzs

en: enabled
hu: engedélyezett

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Totals
hu: Végösszeg

en: content
hu: tartalom

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: closed
hu: lezárt

en: disabled
hu: tiltott

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Priority
hu: Fontosság

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Support
hu: Támogatás

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: view
hu: megtekintés

en: Overview
hu: Áttekintés

en: all
hu: mind

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Path
hu: Útvonal

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Updated
hu: Frissítve

en: Updates
hu: Frissítések

en: Last month
hu: Múlt hónapban

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Assigned
hu: Felelős

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: Assigned to
hu: Felelős

en: Reported by
hu: Jelentette

en: Mail
hu: Levél

en: User
hu: Felhasználó

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Create
hu: Létrehozás

en: Active
hu: Aktív

en: Never
hu: Soha

en: Normal
hu: Általános

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: Id
hu: Azonosító

en: State
hu: Állapot

en: security
hu: biztonság

en: General
hu: Általános

en: Color
hu: Szín

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Users
hu: Felhasználók

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Protocol
hu: Protokoll

en: 1 new | @count new
hu[0]: 1 új
hu[1]: @count új

en: Change
hu: Változtat

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Period
hu: Pont

en: None.
hu: Nincs.

en: Server name
hu: Kiszolgáló neve

en: open
hu: nyitott

en: Add project
hu: Projekt hozzáadása

en: revert
hu: visszaállítás

en: Charts
hu: Grafikonok

en: Client
hu: Ügyfél

en: Global
hu: Általános

en: From address
hu: Feladó címe

en: Edit plan
hu: Terv szerkesztése

en: Save plan
hu: Terv mentése

en: Plan
hu: Terv

en: Detail
hu: Részletek

en: Aggregate
hu: Összevonás

en: Opened
hu: Nyitott

en: Containing any of the words
hu: Tartalmazza ezen szavak bármelyikét

en: Containing the phrase
hu: Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést

en: Containing none of the words
hu: Ne tartalmazza ezeket a szavakat

en: Subscribed
hu: Feliratkozott

en: Role(s)
hu: Szerepkörök

en: Update filter
hu: Frissítési szűrő

en: clone
hu: klónozás

en: User %username does not exist.
hu: %username felhasználó nem létezik.

en: Ticket
hu: Jegy

en: Tickets
hu: Hibajegyek

en: This week
hu: A héten

en: This month
hu: Ebben a hónapban

en: export
hu: exportálás

en: Default sort order
hu: Alapértelmezés szerinti rendezés

en: Last week
hu: Múlt hét

en: Clients
hu: Ügyfelek

en: Comment: added %subject.
hu: Hozzászólás: „%subject” hozzászólás mentése megtörtént.

en: Alerts
hu: Riasztások

en: Client name
hu: Ügyfél neve

en: Inbound email
hu: Bejövő email

en: using default
hu: alapértelmezés szerintit használva

en: Hostname or IP address.
hu: Kiszolgálónév vagy IP-cím.

en: Server username
hu: Kiszolgáló felhasználónév

en: Server password
hu: Kiszolgáló jelszó

en: defined here
hu: itt meghatározott

en: local file
hu: helyi fájl

en: Auto-subscribe
hu: Automatikus feliratkozás

en: Default mail from address
hu: A levelek alapértelmezés szerinti feladója

en: Remove tickets from content search results
hu: A jegyek eltávolítása a keresési eredményekből

en: always
hu: mindig

en: @username's assigned tickets
hu: Jegyek, melyek felelőse @username

en: assign permissions
hu: jogosultságok hozzárendelése

en: define roles
hu: szerepkörök meghatározása

en: View recent tickets
hu: Friss jegyek megtekintése

en: Create new ticket
hu: Új jegy létrehozása

en: unassigned
hu: nincs hozzárendelve

en: 1 message | @count messages
hu[0]: 1 üzenet
hu[1]: @count üzenet

en: My tickets
hu: Saját hibajegyek

en: Support ticket
hu: Támogatási jegy

en: A <em>support ticket</em>.
hu: Egy <em>támogatási jegy</em>.

en: Support tickets
hu: Támogatási jegyek

en: support
hu: támogatás

en: administer support
hu: támogatás adminisztrációja

en: Support ticketing system
hu: Támogatási jegyrendszer

en: manage fields
hu: mezők kezelése

en: Generate report
hu: Jelentés készítése

en: Auto-assign
hu: Automatikus hozzárendelés

en: general support settings
hu: általános támogatási beállítások

en: creator
hu: létrehozó

en: nobody
hu: senki

en: Move ticket
hu: Jegy mozgatása

en: Attachments:
hu: Csatolmányok:

en: Post new support ticket
hu: Új támogatási jegy beküldése

en: Open tickets
hu: Nyitott jegyek

en: Update ticket
hu: Jegy frissítése

en: references
hu: hivatkozások

en: manage display
hu: megjelenés beállítása

en: Next week
hu: Következő hét

en: Mail text settings
hu: Levélszöveg beállítások

en: Actual
hu: Aktuális

en: Not scheduled
hu: Nincs időzítve

en: Difference
hu: Különbség

en: Next month
hu: Következő hónap

en: 1 hr | @count hrs
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: <no parent>
hu: < nincs szülő >

en: Secondary sort order
hu: Másodlagos rendezési sorrend

en: Visual feedback
hu: Látható visszajelzés

en: To all users
hu: Minden felhasználónak

en: Ticket properties
hu: Jegytulajdonságok

en: No tickets available.
hu: Nincs elérhető jegy.

en: Client(s)
hu: Ügyfelek

en: @start - @end
hu: @start – @end

en: Planned
hu: Tervezett

en: Support plan
hu: Támogatási terv

en: Support planning
hu: Támogatástervezés

en: Show plan
hu: Terv mutatása

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
hu: A lekérdezés tartalom-eléréshez kötött, de nincs tartalomazonosító. A javításhoz hozzá kell adni egy külső kulcsot a sémában a node.nid mezőre.

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
hu: A tartalom listázó lekérdezés @fallback táblát használja bázisként a tartalom-eléréshez kötött lekérdezésben. Ez talán nem biztonságos és talán nem is működik. Külső kulcsokat kell meghatározni a sémában a node.nid mezőre.

en: Default sort column
hu: Alapértelmezés szerinti rendezési oszlop

en: Require comment when bulk-updating tickets
hu: Szükséges hozzászólás a jegyek tömeges frissítésekor

en: oldest: !time, "!title"
hu: legrégebbi: !time, „!title”

en: oldest: !time ago, "!title"
hu: legrégebbi: !time, „!title”

en: selected clients
hu: kiválasztott ügyfelek

en: all clients
hu: minden ügyfél

en: Overview settings
hu: Áttekintési beállítások

en: Support Overview
hu: Támogatás áttekintése

en: Update colors
hu: Színek frissítése

en: All clients
hu: Minden ügyfél

en: -- all projects --
hu: -- minden projekt --

en: Plan reports
hu: Tervjelentések

en: Plan report settings
hu: Tervjelentés beállítások

en: [#!nid]: !title (remove)
hu: [#!nid]: !title (eltávolítás)

en: Client %client created.
hu: %client ügyfél létrejött.

en: Administer support
hu: Támogatás adminisztrációja

en: add client
hu: ügyfél hozzáadása

en: -- All clients --
hu: -- Minden ügyfél --
