Support Ticketing System (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (55 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: content
hy: պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: closed
hy: փակված

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Path
hy: Ուղի

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Never
hy: Երբեք

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Color
hy: Գույն

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Port
hy: Պորտ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›
