Support Ticketing System (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (64 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: content
jv: kontén

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: closed
jv: tutup

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Comments
jv: Komèntar

en: view
jv: tampilan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Node ID
jv: ID Node

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Advanced search
jv: Golékan mahir

en: Mail
jv: Surat

en: User
jv: Panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: Create
jv: Gawé

en: Active
jv: Aktif

en: Never
jv: Ora tahu

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: security
jv: keamanan

en: General
jv: Umum

en: Color
jv: Kelir

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Users
jv: Panganggo

en: Optional
jv: Ora kudu

en: 1 new | @count new
jv[0]: 1 anyar
jv[1]: @count anyar

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Period
jv: Periode

en: open
jv: mbukak

en: revert
jv: balékna

en: Containing any of the words
jv: Isiné sembarang tembung

en: Containing the phrase
jv: Isiné wāndā

en: Containing none of the words
jv: Ora ānā isiné tetembungan

en: manage fields
jv: Natani field

en: manage display
jv: nata tampilan

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
jv: Queri ditautaké karo aksés node nanging ora nduwéni nid. Tambahana kunci foreign marang node.nid nang tabel schema kanggo mbeneraké.
