Support Ticketing System (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (60 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Body
ka: ტანი

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Totals
ka: ჯამი

en: content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: closed
ka: დახურული

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: view
ka: ნახვა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Path
ka: გზა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Create
ka: შექმნა

en: Active
ka: აქტიური

en: Never
ka: არასდროს

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: security
ka: უსაფრთხოება

en: General
ka: ზოგადი

en: Color
ka: ფერი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Protocol
ka: პროტოკოლი

en: 1 new | @count new
ka[0]: 1 ახალი
ka[1]: @count ახალი

en: Port
ka: პორტი

en: Change
ka: შეცვლა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: None.
ka: არცერთი.

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Global
ka: გლობალური
