Support Ticketing System (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (63 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: enabled
ku: چالاکە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Totals
ku: سەرجەمەکان

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: closed
ku: داخراوە

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Project
ku: پرۆژە

en: view
ku: پیشاندان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Advanced search
ku: گەڕانی ئاڵۆز

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Create
ku: درووستکردن

en: Active
ku: چالاکە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: security
ku: پاراستن

en: General
ku: گشتی

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: 1 new | @count new
ku[0]: 1 نوێ
ku[1]: @count نوێ

en: Port
ku: دەروازە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: None.
ku: هیچ.

en: open
ku: بیکه‌وه‌

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان
