Support Ticketing System (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (93 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: enabled
lv: iespējots

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: content
lv: saturs

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: closed
lv: slēgts

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: view
lv: skatīt

en: Overview
lv: Pārskats

en: all
lv: visi

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Path
lv: Ceļš

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Last month
lv: Pēdējais mēnesis

en: Total
lv: Kopā

en: Assigned
lv: Piešķirtie

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Iespējas

en: Create
lv: Izveidot

en: Active
lv: Aktīvs

en: Never
lv: Nekad

en: Normal
lv: Normāls

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: State
lv: Stāvoklis

en: security
lv: drošība

en: General
lv: Galvenie

en: Color
lv: Krāsa

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Users
lv: Lietotāji

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: 1 new | @count new
lv[0]: @count jauns
lv[1]: @count jauni
lv[2]: @count jauni

en: Port
lv: Ports

en: Change
lv: Mainīt

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Period
lv: Periods

en: None.
lv: Neviens.

en: open
lv: atvērts

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Client
lv: Klients

en: Global
lv: Globāls

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Aggregate
lv: Sakopot

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Subscribed
lv: Parakstīšanās

en: Role(s)
lv: Loma(s)

en: clone
lv: klonēt

en: export
lv: eksportēt

en: Comment: added %subject.
lv: Komentārs: pievienots %subject.

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: Not scheduled
lv: Nav grafika
