Support Ticketing System (7.x-1.0-rc1) - en to or translation catalogue (22 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: security
or: ସୁରକ୍ଷା

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: None.
or: କିଛି ନୁହଁ।

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Comment: added %subject.
or: ଟିପ୍ପଣୀ : ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ %subject
