Support Ticketing System (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (60 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: content
sq: përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: closed
sq: mbyllur

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: view
sq: shfaq

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Path
sq: Pozicioni

en: Advanced search
sq: Kërkim i detajuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Create
sq: Krijo

en: Active
sq: Aktiv

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: security
sq: siguria

en: Color
sq: Ngjyra

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Users
sq: Përdorues

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: 1 new | @count new
sq[0]: 1 e ri
sq[1]: @count të reja

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: None.
sq: Asnjë.

en: open
sq: hapur

en: revert
sq: rikthe

en: Containing any of the words
sq: Përmban një nga fjalët

en: Containing the phrase
sq: Përmban frazën

en: Containing none of the words
sq: Nuk përmban asnjë nga këto fjalë

en: export
sq: eksporto

en: Comment: added %subject.
sq: Komenti: %subject u shtua.

en: Next month
sq: Muaji në vazhdim
