Support Ticketing System (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (39 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: closed
sr: затворена

en: Cancel
sr: Поништи

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Enable
sr: Укључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Path
sr: Путања

en: Total
sr: Укупно

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: State
sr: Статус

en: security
sr: сигурност

en: Color
sr: Боја

en: None.
sr: Ништа.
