Support Ticketing System (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (89 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Totals
el: Σύνολα

en: content
el: ύλη

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: closed
el: έχει κλείσει

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Support
el: Υποστήριξη

en: view
el: προβολή

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: all
el: όλα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Advanced search
el: Σύνθετη αναζήτηση

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Options
el: Επιλογές

en: Create
el: Δημιουργία

en: Active
el: Ενεργό

en: Never
el: Ποτέ

en: Normal
el: Κανονικό

en: Last update
el: Τελευταία ενημέρωση

en: State
el: Κατάσταση

en: security
el: ασφάλεια

en: General
el: Γενικά

en: Color
el: Χρώμα

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Users
el: Χρήστες

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Protocol
el: Πρωτόκολλο

en: 1 new | @count new
el[0]: 1 νέο
el[1]: @count νέα

en: Port
el: Θύρα

en: Change
el: Αλλαγή

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Period
el: Περίοδος

en: None.
el: Κανένα.

en: open
el: ανοιχτή

en: revert
el: επαναφορά

en: Global
el: Καθολικό

en: From address
el: Διεύθυνση του αποστολέα

en: Containing any of the words
el: Να περιέχει οποιαδήποτε από τις λέξεις

en: Containing the phrase
el: Να περιέχει τη φράση

en: Containing none of the words
el: Να μην περιέχει καμία από τις λέξεις

en: clone
el: κλωνοποίηση

en: Comment: added %subject.
el: Σχόλιο: προστέθηκε το %subject.

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: manage display
el: διαχείριση εμφάνισης

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
el: Το ερώτημα επισημάνθηκε για πρόσβαση σε κόμβο, αλλά δεν υπάρχει nid. Προσθέστε στο σχήμα ξένα κλειδιά προς το node.nid για να διορθωθεί το πρόβλημα.

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
el: Το ερώτημά σας λίστας κόμβων χρησιμοποιεί το @fallback ως βασικό πίνακα σε ένα ερώτημα που είναι επισημασμένο για πρόσβαση κόμβου. Αυτό μπορεί να μην είναι ασφαλές και μπορεί και να μη δουλέψει. Ορίστε ξένα κλειδιά στο σχήμα σας προς το node.nid
