Support Ticketing System (7.x-1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (56 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: enabled
gu: સક્રિય

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Totals
gu: કુલ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Path
gu: પાથ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Mail
gu: મેઇલ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Create
gu: બનાવો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Never
gu: કદી નહી

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Last update
gu: છેલ્લો સુધારો

en: security
gu: સલામતી

en: General
gu: સામાન્ય

en: Color
gu: રંગ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Change
gu: ફેરફાર

en: open
gu: ખુલ્લું
