Support Ticketing System (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (98 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Body
he: תוכן

en: enabled
he: פעיל

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Totals
he: סך הכל

en: content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: closed
he: נסגר

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Comments
he: תגובות

en: Priority
he: עדיפות

en: unknown
he: אחר

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: view
he: צפיה

en: Overview
he: סקירה

en: all
he: הכל

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Path
he: מיקום

en: Notes
he: הערות

en: Updated
he: עודכן

en: Last month
he: בחודש האחרון

en: Total
he: סך הכל

en: Assigned
he: מוקצה

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: Assigned to
he: מוקצה ל-

en: Mail
he: מייל

en: User
he: משתמש

en: Options
he: אפשרויות

en: Create
he: יצירה

en: Active
he: פעיל

en: Never
he: אף פעם

en: Normal
he: נורמלי

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: State
he: מצב

en: security
he: אבטחה

en: General
he: כללי

en: Color
he: צבע

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Users
he: חברי האתר

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Notifications
he: הודעות

en: 1 new | @count new
he[0]: אחד חדש
he[1]: @count חדשים

en: Port
he: פורט

en: Change
he: חשב

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: None.
he: ללא.

en: open
he: פתוח

en: revert
he: שחזר

en: Client
he: לקוח

en: Global
he: כללי

en: From address
he: מכתובת

en: Mailbox
he: תיבת דואר

en: Containing any of the words
he: מכיל אחת מהמילים

en: Containing the phrase
he: מכיל את הביטוי

en: Containing none of the words
he: לא מכיל אף אחת מהמילים

en: clone
he: שכפול

en: This month
he: בחודש זה

en: export
he: ייצוא

en: Default sort order
he: מיון ברירת מחדל

en: Comment: added %subject.
he: תגובה חדשה: %subject.

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: manage display
he: ניהול תצוגה

en: Next week
he: שבוע הבא

en: Not scheduled
he: לא מתוזמן

en: 1 hr | @count hrs
he[0]: 1 שעה
he[1]: @count שעות
