Support Ticketing System (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (91 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: enabled
hr: omogućeno

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: content
hr: sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: closed
hr: zatvorena

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Enable
hr: Omogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: Priority
hr: Prioritet

en: Support
hr: Podrška

en: Project
hr: Projekt

en: view
hr: prikaz

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Path
hr: Putanja

en: Notes
hr: Bilješke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Updates
hr: Ažuriranja

en: Total
hr: Ukupno

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: Reported by
hr: Prijavio

en: Mail
hr: E-pošta

en: User
hr: Korisnik

en: Options
hr: Opcije

en: Create
hr: Stvori

en: Active
hr: Aktivno

en: Never
hr: Nikada

en: Normal
hr: Normalno

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: State
hr: Država

en: security
hr: sigurnost

en: General
hr: Općenito

en: Color
hr: Boja

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Users
hr: Korisnici

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Protocol
hr: Protokol

en: 1 new | @count new
hr[0]: 1 nova
hr[1]: @count nove
hr[2]: @count novih

en: Change
hr: Promijeni

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Period
hr: Točka

en: None.
hr: Nijedan.

en: open
hr: otvorena

en: Add project
hr: Dodaj projekt

en: revert
hr: vrati

en: Global
hr: Opće

en: Containing any of the words
hr: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
hr: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
hr: Ne sadrži nijednu od riječi

en: Ticket
hr: Karta

en: Tickets
hr: Karte

en: Comment: added %subject.
hr: Komentar: %subject je dodan.

en: @username's latest tickets
hr: @username's nedavne karte podrške

en: View recent tickets
hr: Vidi nedavne karte podrške

en: Create new ticket
hr: Napravite novu kartu podrške

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: manage display
hr: upravljanje prikazom

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
hr: Upit označen za pristup unosu ali ne postoji nid. Dodajte strane ključeve za node.nid shemu kako bi popravili.

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
hr: Upit koji se koristi za ispis popisa sadržaja korist @fallback kao temeljnu tablicu u upitu označenom za pristup unosu. Ovo nije nužno sigurno a možda neće ni raditi. Odredite strane ključeve u vašoj shemi za node.nid
