Support Ticketing System (7.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (48 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: all
my: အားလုံး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: security
my: လုံခြုံရေး

en: Color
my: အရောင်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: None.
my: ဘာမှမရှိ

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
