Support Ticketing System (7.x-1.0-rc2) - en to se translation catalogue (25 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: all
se: buot

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›
