Support Ticketing System (7.x-1.0-rc2) - en to si translation catalogue (27 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Body
si: බඳ

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Totals
si: එකතුව

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: closed
si: වසාදැමුවා

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: security
si: ආරක්‍ෂාව

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›
