Support Ticketing System (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (108 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: enabled
sk: povolené

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Totals
sk: Spolu

en: content
sk: obsah

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: closed
sk: uzavretá

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: Priority
sk: Priorita

en: unknown
sk: neznáme

en: Project
sk: Projekt

en: view
sk: zobraziť

en: Overview
sk: Prehľad

en: all
sk: všetko

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Path
sk: Cesta

en: Notes
sk: Poznámky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Total
sk: Celkom

en: Assigned
sk: Pridelené

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: Assigned to
sk: Pridelené používateľovi

en: Reported by
sk: Podané

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Options
sk: Nastavenia

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Active
sk: Aktívny

en: Never
sk: Nikdy

en: Normal
sk: Normálny

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: State
sk: Stav

en: security
sk: bezpečnosť

en: General
sk: Všeobecné

en: Color
sk: Farba

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Users
sk: Používatelia

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Protocol
sk: Protokol

en: 1 new | @count new
sk[0]: 1 nový
sk[1]: @count nové
sk[2]: @count nových

en: Change
sk: Zmeniť

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: None.
sk: Žiadne.

en: open
sk: otvorená

en: revert
sk: vrátiť

en: Global
sk: Globálny

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Aggregate
sk: Spojiť

en: Containing any of the words
sk: Obsahuje niektoré zo slov

en: Containing the phrase
sk: Obsahuje frázu

en: Containing none of the words
sk: Neobsahuje tieto slová

en: Subscribed
sk: Prihlásené

en: clone
sk: klonovať

en: This week
sk: Tento týždeň

en: This month
sk: Tento mesiac

en: Default sort order
sk: Predvolené poradie

en: Comment: added %subject.
sk: Komentár: pridaný %subject.

en: Client name
sk: Meno klienta

en: Inbound email
sk: Prichádzajúci e-mail

en: integrated
sk: integrovaný

en: Auto-subscribe
sk: Automaticky prihlásiť

en: always
sk: vždy

en: assign permissions
sk: priradiť oprávnenia

en: define roles
sk: definovať úlohy

en: unassigned
sk: nepridelené

en: not assigned
sk: nepridelené

en: Receive email notifications when this ticket is updated.
sk: Dostávať e-mailové upozornenia, keď je tento tiket aktualizovaný.

en: Suppress notification
sk: Potlačiť upozornenie

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Global settings for the support module.
sk: Globálne nastavenia modulu Support.

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: Post new support ticket
sk: Vložiť nový tiket podpory

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie
