Support Ticketing System (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (64 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: enabled
sl: omogočeno

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: content
sl: vsebine

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: closed
sl: zaprto

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: Priority
sl: Prioriteta

en: view
sl: pogled

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Path
sl: Pot

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: Active
sl: Aktiven

en: Never
sl: Nikoli

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: security
sl: varnost

en: General
sl: Splošno

en: Color
sl: Barva

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Users
sl: Uporabniki

en: Optional
sl: Neobvezno

en: 1 new | @count new
sl[0]: 1 nov
sl[1]: @count nova
sl[2]: @count novi
sl[3]: @count novih

en: Port
sl: Vrata

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: None.
sl: Brez.

en: open
sl: odpri

en: revert
sl: povrni

en: Containing any of the words
sl: Vsebuje vsaj eno od besed

en: Containing the phrase
sl: Vsebuje besedno zvezo.

en: Containing none of the words
sl: Naj ne vsebuje nobene od besed

en: Comment: added %subject.
sl: Komentar: %subject dodan.
