Support Ticketing System (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (39 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Body
am: አካል

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: closed
am: የተዘጋ

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: view
am: ትይታ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Path
am: ዱካ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Color
am: ቀለም

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: None.
am: ምንም።
