Support Ticketing System (7.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (53 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: closed
ne: बन्द गरिएको

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: view
ne: दृश्य

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Path
ne: मार्ग

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Create
ne: सिर्जना

en: Active
ne: सक्रिय

en: Normal
ne: साधारण

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: security
ne: सुरक्षा

en: Color
ne: रंग

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: 1 new | @count new
ne[0]: १ नयाँ
ne[1]: @count नयाँ

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: open
ne: खुल्ला
