Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Support
af: Ondersteuning

en: updated
af: opgedateer

en: all
af: alle

en: edit
af: redigeer

en: Create
af: Skep

en: Active
af: Aktief

en: Operation
af: Operasie
