Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: edit
am: አስተካክል

en: Active
am: ገባሪ
