Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: updated
ast: anováu

en: edit
ast: editar

en: Create
ast: Crear

en: Active
ast: Activu

en: Operation
ast: Operación
