Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: updated
bg: Актуализирано

en: edit
bg: редактирай

en: Create
bg: Създаване

en: Active
bg: Активен

en: Operation
bg: Действие

en: Notifications
bg: Известия

en: Clients
bg: Клиенти

en: not assigned
bg: не назначен
