Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: List
bn: তালিকা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: updated
bn: আপডেটকৃত

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Active
bn: সক্রিয়
