Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Support
ca: Suport

en: updated
ca: actualitzat

en: created
ca: creat

en: all
ca: tot

en: edit
ca: edita

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: States
ca: Estats

en: Create
ca: Crea

en: Active
ca: Actiu

en: Operation
ca: Operació

en: Notifications
ca: Notificacions

en: not assigned
ca: no assignat
