Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: List
da: Vis

en: Actions
da: Handlinger

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: updated
da: opdateret

en: created
da: oprettet

en: all
da: alle

en: edit
da: redigér

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: States
da: Tilstande

en: Create
da: Opret

en: Active
da: Aktiv

en: Operation
da: Handling

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Clients
da: Klienter

en: not assigned
da: ikke tildelt
