Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།
