Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Support
el: Υποστήριξη

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: all
el: όλα

en: edit
el: επεξεργασία

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Create
el: Δημιουργία

en: Active
el: Ενεργό

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις
